Największa Giełda Staroci w Białymstoku działa od kilku lat i jest czynna w każdą niedziele. Atrakcyjne miejsce przyciąga na Andersa co tydzień kilka tysięcy miłośników staroci.

Jesteś miłośnikiem vintage? Lubisz stare, unikatowe przedmioty?

Giełda Staroci na Andersa to prawdziwa uczta dla każdego.

Zajrzy tu pasjonat antyków, kolekcjoner płyt i monet, poszukiwacz zegarów oraz porcelany. Co niedzielę można natrafić na cenne perełki minionych lat. Wizyta na targu staroci to zarówno przyjemny sposób spędzania czasu, jak i znakomita okazja do zdobycia pięknego mebla, nietuzinkowej lampy oraz starych płyt albo jeszcze innego ciekawego drobiazgu do wystroju mieszkania lub domu. To także okazja, by dać drugie życie przedmiotom, których sami już nie używamy, a które ozdobią drugi dom. Niektórzy z nas chętnie odnawiają stare meble nadając im drugie życie. Przedmioty nabierają nowego blasku i znaczenia.

I Targi Staroci i Rękodzieła w Białymstoku

17 września 2023 r. Giełda organizuje Pierwsze Targi Staroci i Rękodzieła w Białymstoku przy ulicy Gen. Wł. Andersa 40. Na targach pojawią się lokalni wystawcy z antykami, meblami, porcelaną, zegarami. Giełda gościć będzie również wystawców z rękodziełem – lokalnych twórców, którzy tworzą wyjątkowe przedmioty “z duszą”: ręcznie zdobioną porcelanę, piękną biżuterię. Odbędzie się również festyn rodzinny z atrakcjami dla dzieci. Podczas targów na zgłodniałych będą czekały przekąski z Food Trucków.