W ostatnią niedzielę mieszkańcy licznie odwiedzili Auto Giełda na Andersa, gdzie oprócz zakupów mogli skorzystać z wielu atrakcji motoryzacyjnych i kulinarnych , FESTYN RODZINNY NA AUTO GIEŁDZIE Miłośnicy motoryzacji obejrzeli wystawę niezwykłych zabytkowych aut , FESTYN RODZINNY NA AUTO GIEŁDZIE oraz skorzystali z przejażdżki quadem.
Przedstawiciele 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej zaprezentowali sprzęt wojskowy i indywidualne wyposażenie żołnierza , FESTYN RODZINNY NA AUTO GIEŁDZIE.
Dla najmłodszych uczestników , FESTYN RODZINNY NA AUTO GIEŁDZIEczekały niespodzianki w postaci przejazdu elektrycznymi autkami , FESTYN RODZINNY NA AUTO GIEŁDZIE oraz zabawy na dmuchańcu.
Imprezę zakończyła pyszna uczta w strefie Food Truck , FESTYN RODZINNY NA AUTO GIEŁDZIE, FESTYN RODZINNY NA AUTO GIEŁDZIE
, FESTYN RODZINNY NA AUTO GIEŁDZIEDziękujemy, że ponownie wybraliście Eko Centrum na spędzenie niedzielnego przedpołudnia oraz zapraszamy na najbliższe spotkanie (16.09), tym razem do nowej hali, na bezpłatne badania i degustacje potraw ze Wschodu.