Przed nami najbardziej magiczny czas w roku , 9-24.XII  KIERMASZ ŚWIĄTECZNY NA ANDERSA, 9-24.XII  KIERMASZ ŚWIĄTECZNY NA ANDERSA Zbliża się Kiermasz Świąteczny na Andersa , podczas którego kupicie wszystkie niezbędne produkty na świąteczny stół, dekoracje oraz prezenty.
*9 grudnia Kiermasz Świąteczny otworzy Mikołaj, który będzie rozdawał prezenty na terenie Giełdy.
  • W nowej hali, w lok.344 dzieci będą mogły skorzystać z animacji oraz udekorować świąteczne pierniki.
  • W nowej hali gościć będziemy lokalnych wystawców z rękodziełem, twórców unikatowych, ręcznie tworzonych dekoracji, biżuterii, przytulanek dla dzieci – to okazja do zakupu świątecznych prezentów.
  • W starej hali (obok lokalu 85) pojawią się sprzedawcy z własnymi wyrobami -serami, miodami, domowymi wypiekami oraz świątecznymi dekoracjami.
  • Na placu Giełdy dostępne będą naturalne pachnące świerki, sosny oraz jodły kaukaskie
* W dniach 19-22 grudnia odbędzie się  Świąteczny Festiwal Jedzenia z udziałem finalisty programu MasterChef Mariusza Kisiela. Przez 4 dni właściciele Food Trucków na Andersa rozgrzeją Was gorącym barszczem oraz gulaszem. Posmakujecie burgerów z lokalnych produktów, krymskich czebureków oraz rozgrzewających deserów i naparów.
____________________________________________________________________________________________________________________________
, 9-24.XII  KIERMASZ ŚWIĄTECZNY NA ANDERSA Zachęcamy kierowców do korzystania z szybkiego drugiego wjazdu na Giełdę (przy stacji BP), nie tracąc czasu na staniu w korkach. Oprócz miejsc parkingowych przy halach dostępny jest również drugi parking za nową halą (droga w stronę spalarni).