Przed nami najbardziej magiczny czas w roku , 9-24.XII  KIERMASZ ŚWIĄTECZNY NA ANDERSA, 9-24.XII  KIERMASZ ŚWIĄTECZNY NA ANDERSA Zbliża się Kiermasz Świąteczny na Andersa , podczas którego kupicie wszystkie niezbędne produkty na świąteczny stół, dekoracje oraz prezenty.
*9 grudnia Kiermasz Świąteczny otworzy Mikołaj, który będzie rozdawał prezenty na terenie Giełdy. W nowej hali, w lok.344 dzieci będą mogły skorzystać z animacji oraz udekorować świąteczne pierniki.
 *11-24 grudnia rusza Kiermasz Choinek i dekoracji świątecznych. Na Eko Bazarku Sprzedawcy Giełdy przygotowali wyroby własnej produkcji m.in.: pierogi, wędliny, ciasta oraz ryby. Na kiermaszu znajdziemy także pachnące naturalne choinki, choinki sztuczne oraz przepiękne dekoracje świąteczne. Pojawią się również wystawcy z rękodziełem.
*Podczas Kiermaszu odbędzie się świąteczny Festiwal Jedzenia z udziałem finalisty programu MasterChef Mariusza Kisiela. Przez 4 dni (19-22 grudnia) właściciele Food Trucków na Andersa rozgrzeją Was gorącym barszczem oraz gulaszem. Posmakujecie burgerów z lokalnych produktów, krymskich czebureków oraz rozgrzewających deserów i naparów.
_______________________________________________________________________________________________
, 9-24.XII  KIERMASZ ŚWIĄTECZNY NA ANDERSA Zachęcamy kierowców do korzystania z szybkiego drugiego wjazdu na Giełdę (przy stacji BP), nie tracąc czasu na staniu w korkach. Oprócz miejsc parkingowych przy halach dostępny jest również drugi parking za nową halą (droga w stronę spalarni).