Oferta dla najemców

Dostępność na internetowym planie giełdy, to potencjalna możliwość zwiększenia sprzedaży poprzez dotarcie do każdego klienta szukającego produktów w Podlaskim Centrum Rolno – Towarowym w Białymstoku.

Korzyści

– Własna wizytówka na planie giełdy

– Indywidualny opis profilu

– Dostępność 24h na dobę

– Łatwe wyszukiwanie

– Dostępność bazy w wyszukiwarce Google

Internetowy plan giełdy otwiera nowe możliwości dotarcia do klientów poprzez ułatwienie wszystkim szukającym, dokładnie tego czego potrzebują w planowaniu zakupów lub poszukiwaniu informacji na terenie PCRT.

Wreszcie internetowy plan giełdy to odpowiedź na stałe zapotrzebowanie dostępu do informacji.

Czytelny poddział na branże oraz łatwe wyszukiwanie sprawiają, że w kilka chwil możemy zlokalizować obiekty w kręgu naszego zainteresowania, a co za tym idzie szybsze dotarcie do celu.

Jak dołączyć ?

Aby znaleść się na internetowym planie giełdy, należy spełnić minimalne wymagania:

– najemca, którego obiekt znajduje się na mapie
– aktualna umowa najmu z PCRT
– brak zaległości wobec PCRT

Należy zgłosić się do biura PCRT w godzinach jego pracy i wypełnić formularz zgłoszeniowy lub skorzystać z internetowego formularza zgłoszeniowego.

* Formularz zgłoszeniowy online – wymaga zgłoszenia się w biurze celem dokończenia formalności.

Ogólne warunki dla najemców

Dodanie obiektów na internetowym planie giełdy jest płatne w planie rocznym. Roczna kwota abonamentowa to 200 zł +VAT.

UWAGA! Wszyscy dołączający do internetowego planu giełdy po raz pierwszy otrzymują wizytówkę na internetowym planie giełdy PCRT GRATIS!

Wizytówka najemcy na planie giełdy składa się z nazwy oraz opisu profilu firmy (max 300 znaków), zdjęcia podstawowego dostarczonego przez najemcę, numeru kontaktowego i adresu strony internetowej.

Na planie giełdy – obiekt najemcy zostaje oznaczony i pozwala po najechaniu lub kliknięciu na wyświetlenie szczegółów wizytówki, pozwala również wyszukać go po nazwie.