ZOSTAŃ WYSTAWCĄ NAJWIĘKSZYCH W REGIONIE TARGÓW NA ANDERSA!
Podczas pierwszych Targów Motoryzacyjnych zorganizowanych w kwietniu na placu Auto Giełdy miłośnicy motoryzacji mieli możliwość podziwiać nowe auta reprezentowane przez salony samochodowe jak i zabytkowe modele klasyki motoryzacji. Gościliśmy m.in.: Stowarzyszenie Miłośników Starej Motoryzacji i Techniki „MOTO RETRO”,salony samochodowe: Toyota Auto Park , Sieńko i Syn Autoryzowany dealer Volkswagen i Audi, Biacomex dealer marki SsangYung, Wasilewski i Syna Autoryzowany dealer Nissan, Fajny Komis Samochodowy oraz pojazdy z Moto Show Tuning Klub Polska. W Targach uczestniczyło kilkudziesięciu wystawców oraz około 10 tyś. odwiedzających.

Kolejne Targi Motoryzacyjne odbędą się na placu Auto Giełdy 8 września!

Teren wystawowy to ok 90 tyś.m2. Oferujemy stanowiska o wymiarach 3m x 6m, lub 6m x 6m. Podczas Targów czynne są hale handlowe, sprzedaż odbywa się również na Giełdzie Kwiatów, Giełdzie Staroci oraz Giełdzie Gołębi. Dzieciom udostępnimy strefę zabawy, a dla zgłodniałych strefę Food Truck z pysznymi specjałami.

Wybierz stanowisko handlowe na Giełdzie w Białymstoku i zaprezentuj swoją ofertę w największym punkcie handlowym na Podlasiu.

Zadzwoń tel. 572 352 598.